Plávajte
na vlne
osvieženia
Objav rad Active
Neochutený rad

Birell sa u nás teší rastúcej obľube. Prečo to tak je? Skvelú chuť nealko piva zaisťuje použitie špeciálneho kmeňa pivovarských kvasiniek. Tie počas kvasenia produkujú minimum alkoholu, takže môže prebehnúť celý proces kvasenia.

Birell je jedinečný vďaka trom zásadným ingredienciám: kvalitnému jačmeňu, najlepšiemu chmeľu (odrody Aurora, Saaz Late a Sládek) a kvalitnej vode.

Ten pravý variant si vyberie úplne každý! Siahneš radšej po klasickom nealko svetlom ležiakualebo skúsiš štýl IPA či Za studena chmelené osvieženie?

Pozrite sa na produkty
Ochutený rad

Skvelé osvieženie, chuť toho najlepšieho nealkoholického piva a šťavnaté ovocné kombinácie? Presne to nájdeš v každej plechovke ochuteného radu nealko pív Birell. Niekoľko rokov späť sme prišli s legendárnym Pomelo & Grep a odvtedy pridávame jednu skvelú príchuť za druhou. V našej ponuke si každý nájde to svoje, či už dávaš prednosť citrusovým kombináciám alebo príjemne sladkastým druhom ovocia, ako sú maliny či višne.

Pozrite sa na produkty
Active rad

Riadne osvieženie

Dobré osvieženie a niečo navyše. Presne to vám prináša nový rad Birell Active, ktorý ako prvý na Slovensku ponúka ochutené nealkoholické pivo s kofeínom. Vyskúšajte tri skvelé kombinácie ovocných príchutí, ktoré vás osviežia počas dlhého popoludnia, v práci alebo pri štúdiu.

Maximálna chuť

A tým nekončíme! Pre maximálnu chuť a menej kalórií ponúka rad Active aj dve šťavnaté varianty so zníženým obsahom cukru. Po ktorom teda siahnete ako po prvom?

Pozrite sa na produkty