O BIRELLI

Image Background: 
Image Background mobile: 

ČESKÝ JAČMEŇ A CHMEĽ

To najcennejšie zlato, o aké usilujeme, je zlatistá farba, ktorú dáva nášmu pivu český jačmeň. Keď chmeľ šplhá do výšky, vydáva za seba to najlepšie. Birell varíme zo svetoznámeho Žateckého poloraného červeňáku, ktorý vyniká svojou výnimočnou arómou.

UNIKÁTNE KVASINKY

Birell sa ako jediné nealkoholické pivo varí neprerušeným procesom za prispenia unikátnych kvasiniek Birell. Presne tak, ako vznikajú tie najlepšie české pivá. Kvalitná voda, jačmeň upravený vo vlastných sladovniach a žatecký chmeľ sú príčinou toho, že chuť Birellu je bez kompromisov.

 

Image mobile: 
BIRELL SVETLÝ

Birell Svetlý je k chuti svetlého alkoholického piva iba na krok blízko! Pre jeho plnú chuť sa podielom karamelového sladu nešetrilo a chmeľ Sládek zaisťuje jeho výraznú arómu. Navyše sa namiesto procesu infúzie používa rmutovanie. Čo viac dodať? Birell Svetlý s chuťou bohatou na chmeľ a slad oslní aj tých najskúsenejších pivárov.

POLOTMAVÝ

Birell Polotmavý v sebe spája charakteristickú pivnú horkosť Birellu Svetlého s karamelovými tónmi pražených sladov typických pre sladšie tmavé pivá.

ZA STUDENA CHMELENÝ

Birell Za Studena Chmelený je nealkoholické pivo, ktoré vyniká plnou chuťou inšpirovanou českými ležiakmi. Tá je daná použitím niekoľko druhov sladu a výraznejšou príjemnou chmeľovou horkosťou. Vďaka harmonickému zladeniu všetkých chutí je veľmi dobre piteľný a láka k ďalšiemu dúšku. Skvelý zážitok z pitia piva Birell dotvára jedinečná chmeľová aróma podporená procesom studeného chmelenia.

BIRELL ŠTÝLU IPA

Birell Štýlu IPA je nealkoholické pivo, ktorého chuť je inšpirovaná pivami Štýlu IPA. Je typický svojou ľahkou osviežujúcou chuťou a náznakom citrusovej arómy získanou vďaka studenému chmeleniu odrodou chmeľa Citra.

Pomelo & Grep

Birell Pomelo & Grep je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického piva Birell, v ktorom je príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer sladkej chuti pomela a horkej chuti grepu.

Citrón & Mäta

Slnkom zaliate dni vám vie ešte viac spríjemniť osviežujúca kombinácia šťavnatých citrónov a voňavej mäty. Tieto svieže chute sa ideálne dopĺňajú v nealkoholickom radleri od Birellu s príchuťou Citrón & Mäta. 

Malina & Limetka

Birell Malina & Limetka je miešaný nápoj so sviežou príchuťou ovocia, ktorý si uchováva všetky prednosti výnimočného nealkoholického piva Birell, ktorého chuťový profil je majstrovsky doplnený o vyvážený pomer šťavnatej, osviežujúcej limetky a vôňu čerstvých malín.

POLOTMAVÝ - CITRÓN

Polotmavý - Citrón je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického polotmavého piva Birell, v ktorom je sladkosť karamelu a príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer šťavnatých citrónov.

Mango & citrón

Exotické spojenie manga a citrónu, ktoré ťa prenesie do tropického raja. Obsahuje menej cukru.

Višňa & Černica

Vyskúšajte novú limitovanú edíciu miešaných nápojov na báze nealkoholického piva Birell. Jedinečnú príchuť na trhu Višňa & Černica prinášame nielen spotrebiteľom, ktorí radi ochutnávajú nové netradičné príchute. Rovnako ako súčasné nápoje Birell je aj táto bez umelých farbív a konzervantov.

Hruška & Dula

Miešaný nealkoholický nápoj z nealkoholického svetlého piva s príchuťou hrušky a dule s cukrom a sladidlom.

Jablko & Slivka

Miešaný nealkoholický nápoj z nealkoholického svetlého piva s príchuťou jablka a slivky s cukrom a sladidlom