O BIRELLI

Image Background: 
Image Background mobile: 

ČESKÝ JAČMEŇ A CHMEĽ

To najcennejšie zlato, o aké usilujeme, je zlatistá farba, ktorú dáva nášmu pivu český jačmeň. Keď chmeľ šplhá do výšky, vydáva za seba to najlepšie. Birell varíme zo svetoznámeho Žateckého poloraného červeňáku, ktorý vyniká svojou výnimočnou arómou.

UNIKÁTNE KVASINKY

Birell sa ako jediné nealkoholické pivo varí neprerušeným procesom za prispenia unikátnych kvasiniek Birell. Presne tak, ako vznikajú tie najlepšie české pivá. Kvalitná voda, jačmeň upravený vo vlastných sladovniach a žatecký chmeľ sú príčinou toho, že chuť Birellu je bez kompromisov.

 

Image mobile: 
ZA STUDENA CHMELENÝ

Birell Za Studena Chmelený je nealkoholické pivo, ktoré vyniká plnou chuťou inšpirovanou českými ležiakmi. Tá je daná použitím niekoľko druhov sladu a výraznejšou príjemnou chmeľovou horkosťou. Vďaka harmonickému zladeniu všetkých chutí je veľmi dobre piteľný a láka k ďalšiemu dúšku. Skvelý zážitok z pitia piva Birell dotvára jedinečná chmeľová aróma podporená procesom studeného chmelenia.

BIRELL ŠTÝLU IPA

Birell Štýlu IPA je nealkoholické pivo, ktorého chuť je inšpirovaná pivami Štýlu IPA. Je typický svojou ľahkou osviežujúcou chuťou a náznakom citrusovej arómy získanou vďaka studenému chmeleniu odrodou chmeľa Citra.

Citrón & Mäta

Slnkom zaliate dni vám vie ešte viac spríjemniť osviežujúca kombinácia šťavnatých citrónov a voňavej mäty. Tieto svieže chute sa ideálne dopĺňajú v novom nealkoholickom radleri od Birellu s príchuťou Citrón & Mäta. 

ČERVENÝ POMARANČ

Novinka Birell Červený Pomaranč v sebe spája jemnú horkosť nealkoholického piva s výraznou a sviežou chuťou červeného pomaranča. Aj tento variant je bez konzervantov a umelých farbív. Navyše obsahuje vitamíny C, B5 a B6.

Malina & Limetka

Birell Malina & Limetka je miešaný nápoj so sviežou príchuťou ovocia, ktorý si uchováva všetky prednosti výnimočného nealkoholického piva Birell, ktorého chuťový profil je majstrovsky doplnený o vyvážený pomer šťavnatej, osviežujúcej limetky a vôňu čerstvých malín.

Hrozno

Birell Hrozno je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického piva Birell, v ktorom je príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer sladkej chuti bieleho a červeného hrozna.

Pomelo & Grep

Birell Pomelo & Grep je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického piva Birell, v ktorom je príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer sladkej chuti pomela a horkej chuti grepu.

POLOTMAVÝ - CITRÓN

Polotmavý - Citrón je osviežujúci miešaný nápoj na báze nealkoholického polotmavého piva Birell, v ktorom je sladkosť karamelu a príjemná horkosť chmeľu majstrovsky doplnená o vyvážený pomer šťavnatých citrónov.

BIRELL SVETLÝ

Birell Svetlý je k chuti svetlého alkoholického piva iba na krok blízko! Pre jeho plnú chuť sa podielom karamelového sladu nešetrilo a chmeľ Sládek zaisťuje jeho výraznú arómu. Navyše sa namiesto procesu infúzie používa rmutovanie. Čo viac dodať? Birell Svetlý s chuťou bohatou na chmeľ a slad oslní aj tých najskúsenejších pivárov.

Zelený jačmeň

Birell Zelený jačmeň je osviežujúci nápoj na báze svetlého nealkoholického piva Birell. Tento špeciál je výnimočný hlavne vďaka prítomnosti zeleného jačmeňa, ktorý sa v posledných rokoch stáva symbolom zdravého životného štýlu a je nazývaný superpotravinou. Výsledkom je viac horké nealko pivo s výraznejšou pivnou chuťou a vôňou zeleného jačmeňa.

POLOTMAVÝ

Birell Polotmavý v sebe spája charakteristickú pivnú horkosť Birellu Svetlého s karamelovými tónmi pražených sladov typických pre sladšie tmavé pivá.

Baza

Vyskúšajte novú limitovanú edíciu miešaných nápojov na báze nealkoholického piva Birell. Baza so zníženým obsahom cukru vychádzame v ústrety priaznivcom menej kalorických nápojov, aj tým ktorí vyhľadávajú menej sladké varianty. Rovnako ako súčasné nápoje Birell je aj táto bez umelých farbív a konzervantov.

Malina

Vyskúšajte novú limitovanú edíciu miešaných nápojov na báze nealkoholického piva Birell. Malina so zníženým obsahom cukru vychádzame v ústrety priaznivcom menej kalorických nápojov, aj tým ktorí vyhľadávajú menej sladké varianty. Rovnako ako súčasné nápoje Birell je aj táto bez umelých farbív a konzervantov.

Višňa & Černica

Vyskúšajte novú limitovanú edíciu miešaných nápojov na báze nealkoholického piva Birell. Jedinečnú príchuť na trhu Višňa & Černica prinášame nielen spotrebiteľom, ktorí radi ochutnávajú nové netradičné príchute. Rovnako ako súčasné nápoje Birell je aj táto bez umelých farbív a konzervantov.